Grzegorz Knapek

Master Scuba Diver NAUI # 95825
Tel: 693481220
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zawodowo: Producent filmowy
Zainteresowania: nurkowanie, fotografia, video-filmowanie
www.knapek.com.pl

Od zawsze chciałem zanurzyć się pod wodę! W końcu nadszedł ten czas pojechałem do Egiptu, zanurzyłem się pod wodę, zrobiłem pierwszy kurs. Po powrocie z wakacji czułem niedosyt. Postanowiłem kontynuować swoją pasję. Szukałem szkół z naszego regionu z którymi mógłbym rozwijać swoją pasję. W końcu wybrałem tą najbardziej przyjazną szkołę z którą jestem do dziś i zamierzam związać się na długie lata. Obecnie kontynuuję swoją drogę rozwoju nurkowego w Rydułtowskiej szkole nurkowania a jednocześnie robię to co chciałem robić od zawsze. Jako zawodowy fotograf i producent filmowy mogę połączyć pracę zawodową z moją pasją.
W szkole nurkowania odpowiedzialny jestem za fotografię oraz produkcję video którą realizuję jak mogę najlepiej. Przygotowuję się do kursu Divemastera a w przyszłości może do instruktora ... Polecam każdemu szkołę z którą jestem związany bo naprawdę warto.

Grzegorz Knapek