Podstawowy kurs nurkowania

19. 03. 27
posted by: Super User
Odsłony: 339

Chcesz zobaczyć podwodny świat ? Dobrze trafiłeś ! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Uwaga spotkanie organizacyjne odbędzie w dniu 23.04.2019 o godz 18.30

Podstawowy kurs nurkowania, jest kursem w trakcie którego osoba uczestnicząca w zajęciach nauczy się podstaw posługiwania się sprzętem do nurkowania.

Kurs skłąda się z trzech etapów: Zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne w basenie, nurkowania na wodach otwartych. Szkolenie zakończonej jest egzaminem teoretyzny ( w formie testu, oraz egzaminem praktycznym w wodzie ). Po zakończeniu szkolenia osoba kończąca szkolenie, otrzymuje międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania do głębokości 18 m. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne.