Kurs nurkowania Nitrox Diver

19. 04. 01
posted by: Super User
Odsłony: 171

Kurs Nitrox Diver to kurs który uprawnia Cię do zamawiania i nurkowania z użyciem mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen maksymalnie do 40%. Rozpoczęcie kursu 6.05.2019 o godz. 18.30 w siedzibie naszej szkoły nurkowania.

Kurs nitrox diver to jeden z najfajniejszych kursów nurkowania. Każdy szanujący się nurek powinien posiada te uprawnienia. Kurs daje Ci możliwość zamawiania i nurkowania na mieszaninie oddechowej wzbogaconej w tlen maksymalnie do 40 %.

Na kursie dowiesz się :
- Historii nurkowania na nitroxie
- poznasz zalety i wady stosowania nitroxu
- nauczysz się obliczeń związanych z doborem odpowiedniej mieszaniny do nurkowania
- będziesz potrafił w bezpieczny sposób zaplanować i wykonać nurkowanie na nitroxie
- będziesz potrafił używać analizatora tlenu
Po kursie otrzymasz międzynarodową licencję która uprawnia Cię do zamawiania i używania mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen.