Blog nurkowy

19. 04. 09
posted by: Marek Mencel
Odsłony: 8663

Nurkowanie stało się naszym sposobem na życie, uwielbiamy podróżować, odkrywać nowe miejsca, eksplorować podwodny świat w niesamowitych miejscach. Od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy na nurkowania w różne nawet te najbardziej oddalone zakątki świata. Do tej pory odwiedziliśmy kilkadziesiąt krajów i miejsc nurkowych. Z powodzeniem przetarliśmy szlaki nurkowe w Azji w tym na Filipinach, Indonezji, Bali. Co roku organizujemy wyjazdy na nurkowania między innymi do Norwegii, Chorwacji, Egiptu, Austrii oraz wielu innych wspaniałych miejsc. Chcemy pokazać wszystkim zaprzyjaźnionym osobom jak wygląda piękno podwodnego świata, oraz jak można łatwo i tanio podróżować po świecie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnymi wyjazdami do zapoznania się z opisami naszych relacji oraz do wspólnego podróżowania i eksplorowania nieznanych nam jeszcze zakątków świata.

Magiczne Curacao - Nurkowanie na Karaiba…

14-04-2019

Pamiętam ten czas doskonale i to jak Robert opowiadał nam o tym, że szuka swojego kawałka na ziemi, gdzie mógłby osiąść na stałe, oraz założyć swój własny resort nurkowy.

Czytaj więcej

Nurkowanie w kopalni Maria Concordia

14-04-2019

Niedziela ranek, pakujemy samochód sprzętem i ruszamy w drogę, druga ekipa pod przewodnictwem Justyny rusza na koparki a my w przeciwną stronę – kierunek Dolny Śląsk.

Czytaj więcej

No more Nasi Goreng? - Wyprawa na Bali

12-04-2019

No more Nasi Goreng?czyli kilka bardzo subiektywnych wspomnień z wyprawy teamu nurkowego Szkoły Nurkowania DivePassion w Rydułtowach do Indonezji

Czytaj więcej

Szlakiem Trola - czyli wyprawa nurkowa d…

12-04-2019

No to jesteśmy!! Całą 25-osobową grupą przemierzyliśmy kilka tysięcy kilometrów, wszystko po to by podziwiać piękno norweskich fiordów. Były nurkowania, zwiedzanie, łowienie ryb a nawet zbieranie pszczelego miodu. Przeżyliśmy kolejną...

Czytaj więcej

Filipiny Dive Tour III - wyprawa nurkowa…

12-04-2019

Podporządkowałem swoje życie temu co kocham, nurkowaniu oraz podróżowaniu. Nigdy nie przypuszczałem że aż tak wiele będzie mnie kosztować moja pasja, wiele razy zastanawiałem się nad tym czy nie zerwać...

Czytaj więcej

Prawie jak Delfin - kilka słów o moin nu…

12-04-2019

Moja przygoda rozpoczęła się w Szkole nurkowania NAUI z Rydułtów gdzie pod okiem Marka i Justyny wykonałem swój pierwszy oddech pod wodą. Początki były trudne, uczyłem się podstaw, czyszczenie maski...

Czytaj więcej