Kurs nurkowania Adapitve Scuba Diver

Program szkolenia NAUI dla osób niepełnosprawnych, pozwala uzyskać referencje nurkowe, osobom których stopień niepełnosprawności nie pozwala osiągnąć umiejętności z poziomu podstawowego kursu nurkowania.

Kwalifikacje Absolwentów
Program Adaptacyjny zapewnia ewidencję przeprowadzonych ćwiczeń, również informuje osoby, z którymi Nurek Adaptacyjny będzie nurkował o jego bieżących umiejętnościach i o tych, których nie jest w stanie osiągnąć samodzielnie. Pakiet referencji Nurka Adaptacyjnego (dostępny od NAUI) dostarcza spersonalizowanych informacji o zdolnościach jego posiadacza, o ograniczeniach, uprawnieniach w stosunku do partnerów i opiekunów nurkowych, tak aby zapewnić odpowiednio wymagane warunki asysty i przystosowania.

 

 

Nasze biuro podróży

Sklep internetowy

Dive Passion TV