Kurs nurkowania Nitrox Diver

Kurs nitrox diver to kurs dający Ci możliwość używania mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen do max.40% O2

W trakcie kursu nurek zdobędzie wiedzę i informacje potrzebne do bezpiecznego używania powietrza wzbogaconego tlenem – EANx. Kurs można prowadzić jako specjalistyczny kurs samodzielny, gdy kursanci posiadają już certyfikat nurkowy lub jako dodatkowy trening poszerzający umiejętności w trakcie innego certyfikowanego kursu NAUI, np. NUREK NAUI - SCUBA DIVER.

 

 

Kurs nurkowania Nitrox Diver

10-04-2019

Kurs nitrox diver to kurs dający Ci możliwość używania mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen do max.40% O2

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Deep Diver

12-04-2019

Kurs specjalistyczny Deep Diver to kurs daje ci wiedzę i umiejętności do planowania i wykonywania głębokich zanurzeń, minimalizując zagrożenia oraz unikając dekompresji.

Czytaj więcej

Kurs nurkowania w Suchym Skafandrze

12-04-2019

Kurs Suchy Skafander daje podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne w celu zminimalizowania ryzyka i zdobycia  doświadczenia nurkowania w suchym skafandrze, a także zachęci cię do właściwego użytkowania i utrzymania twojego...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Rescue Diver

12-04-2019

Kurs specjalistyczny Rescue Diverr obejmuje opanowanie umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do zarządzania ryzykiem, efektywnego postępowania w nagłych wypadkach oraz rozwiązywania problemów w wodzie.

Czytaj więcej