Kurs nurkowania w Suchym Skafandrze

Kurs Suchy Skafander daje podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne w celu zminimalizowania ryzyka i zdobycia  doświadczenia nurkowania w suchym skafandrze, a także zachęci cię do właściwego użytkowania i utrzymania twojego suchego skafandra.

Suchy Skafander
Podczas, gdy dawniej suche kombinezony były używane niemal wyłącznie w sytuacjach, takich jak nurkowanie pod lodem, lub do głębokich nurkowanń wrakowych to obecnie każdego dnia na całym świecie wielu nurków sportowych regularnie stosuje suche kombinezony do nurkowań rekreacyjnych. Suche skafandry stosują nurkowie miszkający w klimacie, gdzie zazwyczaj woda jest chłodna, lub gdy chcą wybrac się w podróż do takich miejsc nurkowych. Niezależnie gdzie mieszkasz to kurs Suchego Skafandra jest dla Ciebie!

Kurs Suchy Skafander daje podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne w celu zminimalizowania ryzyka i zdobycia  doświadczenia nurkowania w suchym skafandrze, a także zachęci cię do właściwego użytkowania i utrzymania twojego suchego skafandra.

Aby przystąpić do tego kursu wymagana jest wcześniejsze posiadanie certyfikacji NAUI Scuba Diver lub równoważnej. Instruktor NAUI może połaczyć ten kurs z innymi odbywanymi kursami.
    DrySuit 1

Używanie suchego skafandra: Jeżeli mają być używane suche skafandry, każdy student musi zademonstrować następujące umiejętności zanim dostanie pozwolenie na udział w zajęciach na wodach otwartych:

           Zademonstrować poprawne użycie zaworów skafandra.

           Powrócić do pozycji normalnej z pozycji odwróconej zachowując neutralną pływalność.

           Wydostać się z symulowanej sytuacji gdzie zawory w skafandrze zacięły się.

           Zademonstrować poprawne procedury kompensacyjne przy zgubionym pasie balastowym.

           Wybrać odpowiedni kompensator pływalności.

           Utrzymywać minimalny poziom powietrza w skafandrze, aby zapewnić komfort termiczny i zapobiec ściśnięciu.

Kurs nurkowania Nitrox Diver

10-04-2019

Kurs nitrox diver to kurs dający Ci możliwość używania mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen do max.40% O2

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Deep Diver

12-04-2019

Kurs specjalistyczny Deep Diver to kurs daje ci wiedzę i umiejętności do planowania i wykonywania głębokich zanurzeń, minimalizując zagrożenia oraz unikając dekompresji.

Czytaj więcej

Kurs nurkowania w Suchym Skafandrze

12-04-2019

Kurs Suchy Skafander daje podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne w celu zminimalizowania ryzyka i zdobycia  doświadczenia nurkowania w suchym skafandrze, a także zachęci cię do właściwego użytkowania i utrzymania twojego...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Rescue Diver

12-04-2019

Kurs specjalistyczny Rescue Diverr obejmuje opanowanie umiejętności oraz wiedzy potrzebnej do zarządzania ryzykiem, efektywnego postępowania w nagłych wypadkach oraz rozwiązywania problemów w wodzie.

Czytaj więcej