Zaawansowany kurs nurkowania ASTD

Kurs AOWD ASTD jest następnym kursem, który pozwala nurkom ASTD OWD zyskanie głębszej wiedzy i pod nadzorem dodatkowego, praktycznego doświadczenia w wodach otwartych.

Kurs kwalifikuje do nurkowania z wykorzystaniem powietrza do maksymalnej głębokości 30 metrów na otwartych wodach, a po pomyślnym jego zakończeniu dalsze zdobywanie praktycznego doświadczenia podczas nurkowańz nadzorem instruktora do maksymalnej głębokości 40 metrów.

Kurs uprawnia do nurkowania bezdekompresyjnego w środowisku bez przeszkód ograniczających wyjście z wody -strop.

Wymagania wstępne1.Kwalifikacje ASTD Open Water Diver (ASTD *) -Nurek Początkujący albo równoważne (OWD dla RSTC, nurek CMAS P * itp.lub NAUI OWD).2.Minimalna granica wiekowa to 15 lat. Dla niepełnoletnich osób wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.3.Zadowalający stan zdrowia potwierdzony badaniem lekarskim lub kwestionariuszem medycznym.4.Minimalnie 15 nurkowań z czego 10 do głębokości między 10 a 20 metrów.

Podstawowy kurs nurkowania

10-04-2019

Podstawowy kurs nurkowania NAUI Scuba Diverto kurs przeznaczony dla osób które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem. W trakcie kursu kładziemy nacisk na jak najlepsze przygotowanie osoby uczestniczącej w podstawowym kursie...

Czytaj więcej

Zaawansowany Kurs Nurkowania

10-04-2019

Kurs Advanced Scuba Diver stanowi kontynuację szkolenia dla certyfikowanych nurków. Zaprojektowany jest tak, aby w przyjemny sposób i pod stałym nadzorem instruktora zapewnić kursantom nowe doświadczenia nurkowe, tak by po...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Adapitve Scuba Diver

10-04-2019

Program szkolenia NAUI dla osób niepełnosprawnych, pozwala uzyskać referencje nurkowe, osobom których stopień niepełnosprawności nie pozwala osiągnąć umiejętności z poziomu podstawowego kursu nurkowania.

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Master Scuba Diver

10-04-2019

Kurs Master Scuba Diver jest przeznaczony dla osób, które pragną poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w stopniu mistrzowskim. Kurs przeznaczony jest dla osób które myślą o zostaniu w przyszłości liderem...

Czytaj więcej

Podstwaowy kurs nurkowania ASTD

08-05-2019

Podstawowy kurs nurkowania ASTD to kurs nurkowania który dostarcza studentowi odpowiedniej wiedzy i umiejętności, by po jego ukończeniu mógł bezpiecznie wykonywać nurkowania do maksymalnej głębokości 20 m. W trakcie kursu...

Czytaj więcej

Zaawansowany kurs nurkowania ASTD

08-05-2019

Kurs AOWD ASTD jest następnym kursem, który pozwala nurkom ASTD OWD zyskanie głębszej wiedzy i pod nadzorem dodatkowego, praktycznego doświadczenia w wodach otwartych. Kurs kwalifikuje do nurkowania z wykorzystaniem powietrza do...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Experienced Diver

08-05-2019

Kurs ED jest następnym kursem, który pozwala nurkom ASTD AOWD zyskanie głębszej wiedzy i pod nadzorem dodatkowego praktycznego doświadczenia w wodach otwartych.2.Kurs kwalifikuje do nurkowania z wykorzystaniem powietrza do maksymalnej...

Czytaj więcej