Pomagamy filipińskim przyjaciołom !!!

Pomagamy filipińskim przyjaciołom  !!!

Jednym z naszych ulubionych miejsc do nurkowania na świecie, jest mała wyspa Apo położona na północ od wyspy Negros na Filipinach. Na wyspie znajduje się mała tętniąca życiem wioska, kościół oraz dwie szkoły. Na wyspie niema stałego łącza energetycznego, prąd jest przez kilka godzin dziennie z agregatu. Pomimo tych utrudnień, mieszkańcy wyspy prowadzą, spokojny i szczęśliwy tryb życia. Leniwie zajmują się czynnościami życia codziennego, rybactwem, hodowlą, gotowaniem itp.
                To właśnie ta mała filipińska wyspa wywarła na nas największe wrażenie, mieszkaliśmy z Filipińczykami, w resorcie bez prądu oraz bieżącej wody, pomimo trudnych ( co dla niektórych ) warunków, przeżyliśmy jedna z największych przygód życia, podczas której poznaliśmy niesamowitych ludzi, którzy przyjęli nas jak „Swoich” i oddali kawałek serca. Pamiętam jak podczas jednej z wypraw, na zakończenie pobytu, nasi Filipińscy przyjaciele, przygotowali dla nas pożegnalną kolację w Filipińskim stylu, były ryby, owoce morza, drób, a nawet na stole pojawił się, chyba jedyny w wiosce prosiak. Było niesamowicie, trudno to wszystko opisać słowami, to trzeba zobaczyć i przeżyć…..
                W tym roku, chcemy przygotować najmłodszym  mieszkańcom wyspy, świąteczną paczkę z Polskim akcentem.  Już na początku grudnia, wysyłamy paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami ( zeszyty, bloki rysunkowe, długopisy, ołówki, mazaki, kredki itp. jednym słowem najpotrzebniejsze przybory szkolne, do paczki chcemy również dołączyć nowe ubranka dla dzieci ). Jeśli ktoś z naszych przyjaciół chce dać odrobinę serca i pomóc dzieciakom z tej cudownej malowniczej wyspy to prosimy o wsparcie oraz kontakt telefoniczny.

Uwaga ! Bardzo prosimy o nie przesyłanie pieniędzy, tylko osobiste dostarczenie wyżej wymienionych rzeczy do siedziby naszej firmy.

Z nurkowym pozdrowieniem Justyna i Marek Mencel

ZOSTAŃ DIVEMASTEREM

02-10-2023

Marzysz o fascynującej pracy, która pozwoli Ci łączyć miłość do wody z przygodą i odpowiedzialnością? Jeśli tak, to kurs Divemaster jest właśnie dla Ciebie! Kurs Divemaster to pierwszy krok na drodze...

Czytaj więcej

Bon podarunkowy Zaawansowany Kurs Nurkwo…

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie prezent w postaci Zaawansowanego Kursu Nurkowania ? Nie zwlekaj i kup u nas Świąteczny Bon Podarunkowy na Zaawansowany Kurs Nurkowania ! W trakcie kursu nauczysz się i...

Czytaj więcej

Bon podarunkowy Podstawowy Kurs Nurkowan…

02-11-2022

Szukasz niecodziennego prezentu na Święta ? Dobrze trafiłeś! Spraw fantastyczny prezent i podaruj najbliższej osobie Podstawowy Kurs Nurkowania.  Kurs składa się z trzech etapów: Zajęcia teoretyczne w siedzibie naszej szkoły ! Zajęcia praktyczne...

Czytaj więcej

Bon Podarunkowy Intro nurkowe

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie fantastyczny prezent na Święta ? Nie zwlekaj kup bon podarunkowy na intro nurkowe na wodach otwartych. Tylko teraz w przedświątecznej cenie !Nie zwlekaj kup prezent już...

Czytaj więcej

Poznaj Side Mount

06-12-2019

Nurkujesz ? Chcesz rozwijać się? Poznać nowe techniki nurkowania ? Te spotkanie jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, boczną konfiguracją Side Mount na bezpłatne warsztaty na temat konfiguracji...

Czytaj więcej

Pomagamy filipińskim przyjaciołom !!!

20-11-2019

Pomagamy filipińskim przyjaciołom  !!! Jednym z naszych ulubionych miejsc do nurkowania na świecie, jest mała wyspa Apo położona na północ od wyspy Negros na Filipinach. Na wyspie znajduje się mała tętniąca...

Czytaj więcej

Wyprawa nurkowa na Wraki Bałtyku

24-06-2019

Jesteś doświadczonym płetwonurkiem, a może chcesz zdobyć nowe ekscytujące doświadczenie ? Chcesz zanurkować na wrakach Bałtyku ? Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy na wspólny wyjazd nurkowy na wraki...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Nitrox Diver

15-04-2019

Kurs Nitrox Diver to kurs który uprawnia Cię do zamawiania i nurkowania z użyciem mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen maksymalnie do 40%. Rozpoczęcie kursu 6.05.2019 o godz. 18.30 w siedzibie...

Czytaj więcej

Podstawowy kurs nurkowania

27-03-2019

Chcesz zobaczyć podwodny świat ? Dobrze trafiłeś ! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Uwaga spotkanie organizacyjne odbędzie w dniu 23.04.2019 o godz 18.30

Czytaj więcej

Rozpoczęcie sezonu nurkowego

27-02-2019

Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu szkoleniowo nurkowego 2019. W tym roku spotykamy się nad zbiornikiem Koparki w Jaworznie w dniu 7.04.2019 o godz 10.00

Czytaj więcej