Meksyk 2023

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku.

Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej części meksykańskiego stanu Quintana Roo. Po miastach Cancún i Chetumal jest to trzecie pod względem wielkości miasto w tym stanie. Miasto leży na wybrzeżu Morza Karaibskiego.

Mieszkamy w okolicy najsłynniejszej pątej alei, przy samej plaży.

Nurkujemy w najbardziej znanych cenotach - Dos Ojos, Dreamgate, Angelita oraz wielu innnych. Meksykańskie cenoty są zaliczane do najwspamialszych miejsc nurkowych na świecie ! Dlatego musisz być tam z nami !

Termin: 21.11.2023 do 6.12.2023 ( 14 dni )

Ceny:

Turysta  - 1800 $ ( USD )

Osoba nurkujaca - 1800 $ + 625 $ ( USD )

Na miejscu istnieje możliwość odbycia kursu full cave - 1000 euro

Cena obejmuje:

bilet lotniczy na trasie: Kraków - Cancun

Transfer z lotniska do hotelu

Zakwaterowanie w pokojach dwu osobowych ( śniadanie wliczone w cenę, serwowane w restauracji na plaży )

Nurkowanie - pakiet 8 nurkowań w cenotach + 2 w morzu ( rekiny + rafa )

Opieka polskich instruktorów

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych nurkowań w cenie 125 $ ( USD ) za dwa nurkowania

Nitrox - 32 % O2 - dołata 2 $ ( USD ) za butle

Wycieczki:

Na miejscu oferujemy wycieczki po najpiekniejszych zabytkach Meksyku z polskimi przewodnikami !

1. Espresso Maya - całodoniowy wyjazd do trzech majańskich miast takich jak Tulum na klifie, Coba ukryta w dżungli oraz majestatyczne Chichen Itza, na koniec dnia możliwość kąpieli w wyjątkowej cenocie  oraz lunch - cena wycieczki 175 USD

2. Rio Lagartos - wycieczka do rezerwatu przyrody Rio Lagartos - flamingi, czaple, rybołowy, pelikany, fregaty, rejs łodziami wśród krokodyli, różowe jeziora solankowe Las Coloradas, kąpiele błotne, kąpiel w zatoce meksykańskiej, Sanktuarium Krokodyli, lunch - cena wycieczki 140 $ ( USD )

3. Wyspa Holbox- wybierzmy się na rajską wyspę Holbox i poznajmy jej najpiekniejsze zakątki, lodziami motorowymi dostaniemy się do schronienia dla egzotycznych ptaków, co stanowi wyjątkowy plener do wakacyjnych zdjęć, następnie Punta Mosquito i centrum wyspy - cena wycieczki 140 $ ( USD)

 

Zdjęcia hotelu:


Wycieczki i cenoty :


 

Meksyk 2023

14-11-2022

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku. Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej...

Czytaj więcej

Filipiny 2024

23-05-2023

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach. Oto kilka powodów, dla...

Czytaj więcej

Wyspy Medes

05-11-2023

  Nurkowanie na Wyspach Medes: Przygoda w Rajskim Środowisku Morskim Wyspy Medes, położone u wybrzeży hiszpańskiej Katalonii, to nie tylko uroczy archipelag, ale także raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które przyciąga...

Czytaj więcej

Curacao

05-11-2023

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza...

Czytaj więcej

Gozo

05-11-2023

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo...

Czytaj więcej

Norwegia

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć...

Czytaj więcej

Karaiby - rejs nurkowy

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Karaibach: Luksusowy Rejs Katamaranem przez Rajski Świat Podwodny Karaiby, znane ze swoich białych plaż, turkusowych wód i słonecznego nieba, to jedna z najpiękniejszych destynacji na świecie. Jednak to...

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Florydę: Odkryj Podwodny Świat w Sercu Stanów Zjednoczonych Floryda, znana z pięknych plaż, ciepłego klimatu i fascynującego świata podwodnego, to jedna z najważniejszych destynacji nurkowych w Stanach Zjednoczonych...

Czytaj więcej