Filipiny 2024

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach.

Oto kilka powodów, dla których podróż na Filipiny z nurkowaniem jest nieodzownym doświadczeniem dla każdego miłośnika podwodnego świata.

Po pierwsze, Filipiny są jednym z najbogatszych pod względem różnorodności morskiej regionów na świecie. Ich koralowe rafy są domem dla tysięcy gatunków kolorowych ryb, pięknych mięczaków i unikalnych stworzeń morskich. Zanurzając się w wodach Filipin, będziesz miał okazję podziwiać rajskie krajobrazy podwodne i doświadczyć niezrównanego piękna oceanu.

Po drugie, na Filipinach znajdziesz wiele znakomitych miejsc do nurkowania. Od słynnej rafy Tubbataha po malownicze wyspy Coron i malachitowe jezioro na wyspie Camiguin, możliwości są nieograniczone. Możesz nurkować wokół wraków statków z II wojny światowej, odkrywać labirynty jaskiń podwodnych i cieszyć się bliskimi spotkaniami z żółwiami morskimi i rekinami wielorybimi. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, na Filipinach znajdziesz doskonałe miejsca dla nurków o różnym stopniu zaawansowania.

Po trzecie, filipińska gościnność jest niezrównana. Mieszkańcy Filipin są serdeczni, przyjaźni i gotowi pomóc Ci w każdej sytuacji. Możesz spodziewać się ciepłego przyjęcia i gościnności, zarówno na lądzie, jak i pod wodą. Wiele miejsc na Filipinach oferuje również profesjonalne centra nurkowe i przewodników, którzy pomogą Ci w odkrywaniu ukrytych perełek i dbają o Twoje bezpieczeństwo podczas nurkowań.

Nie zapominaj również o niezwykłej kulturze Filipin. Poza nurkowaniem, możesz odkrywać fascynującą historię i dziedzictwo tych wysp, zwiedzać kolonialne miasta, próbować lokalnej kuchni i poznawać tradycje miejscowych społeczności.

Jeśli jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę i marzysz o nurkowaniu w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, to podróż na Filipiny jest właśnie dla Ciebie. Przygotuj swój sprzęt nurkowy, otwórz umysł na nowe doznania

Zdjęcia:

Noclegi Palawan 

  

 

Noclegi Coron 

 

 

Inne zdjęcia

 

Plan wyprawy:

6.03.2024 wylot z Warszawy

7.03.2024 przylot do Cebu ( noc w hotelu na Lapu Lapu )

8.03.2024 przelot na wyspę Palawan i transfer do miejsca zakwaterowania

9.03.2024 dzień wolny ( zwiedzamy okolice )

10.03.2024 I dzień nurkowy ( 2 nurkowania z łodzi )

11.03.2024 II dzień nurkowy ( 2 nurkowania z łodzi )

12.03.2024 III dzień nurkowy ( 2 nurkowania z łodzi )

13.03.2024 Transfer na wyspę Coron ( cały dzień )

14.03.2024 Dzień wolny

15.03.2024 I dzień nurkowy na Coron ( 3 nurkowania )

16.03.2024 II dzień nurkowy na Coron ( 3 nurkowania )

17.03.2024 III dzień nurkowy na Coron ( 3 nurkowania )

18.03.2024 dzień wolny

19.03.2024 transfer do Cebu

20.03.2024 wylot do polski

 

Na wyspie Palawan dzień nurkowy zaczynamy o godzinie 8.30 ( po śniadaniu ) wykonujemy dwa nurkowania w najlepszych miejscach wyspy Palawan, do bazy wracamy ok godziny 12.30

 

Cena

Przelot Warszawa Cebu, Cebu Warszawa około 5000 zł ( cena może ulec zmianie )

+ osoba nurkująca 2600 USD

+ osoba nienurkująca 1950 USD

 

Cena obejmuje:

Transfery ( przeloty, promy, busy )

Zakwaterowanie ( mieszkamy w dwóch klimatycznych resortach )

Nurkowanie w okolicach wyspy Palawan

Nurkowanie w okolicach wyspy Coron ( min. Wraki Atkitsushima, Okikawa Maru)

Uwaga: Program może zostać nieznacznie zmodyfikowany. 

 

Opiekę polskich instruktorów nurkowania

Meksyk 2023

14-11-2022

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku. Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej...

Czytaj więcej

Filipiny 2024

23-05-2023

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach. Oto kilka powodów, dla...

Czytaj więcej

Wyspy Medes

05-11-2023

  Nurkowanie na Wyspach Medes: Przygoda w Rajskim Środowisku Morskim Wyspy Medes, położone u wybrzeży hiszpańskiej Katalonii, to nie tylko uroczy archipelag, ale także raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które przyciąga...

Czytaj więcej

Curacao

05-11-2023

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza...

Czytaj więcej

Gozo

05-11-2023

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo...

Czytaj więcej

Norwegia

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć...

Czytaj więcej

Karaiby - rejs nurkowy

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Karaibach: Luksusowy Rejs Katamaranem przez Rajski Świat Podwodny Karaiby, znane ze swoich białych plaż, turkusowych wód i słonecznego nieba, to jedna z najpiękniejszych destynacji na świecie. Jednak to...

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Florydę: Odkryj Podwodny Świat w Sercu Stanów Zjednoczonych Floryda, znana z pięknych plaż, ciepłego klimatu i fascynującego świata podwodnego, to jedna z najważniejszych destynacji nurkowych w Stanach Zjednoczonych...

Czytaj więcej