ZOSTAŃ DIVEMASTEREM

Marzysz o fascynującej pracy, która pozwoli Ci łączyć miłość do wody z przygodą i odpowiedzialnością? Jeśli tak, to kurs Divemaster jest właśnie dla Ciebie!

Kurs Divemaster to pierwszy krok na drodze do zawodowego nurkowania. Podczas tego kursu nauczysz się nie tylko perfekcyjnych umiejętności nurkowych, ale także zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie, które pozwolą Ci stać się przewodnikiem i mentorem dla innych nurków. Będziesz miał okazję pracować z instruktorami nurkowania, pomagając innym rozwinąć swoją pasję do podwodnego świata.

Divemaster to nie tylko zawód, to styl życia. Będziesz mógł podróżować po całym świecie, odkrywać niesamowite rafy koralowe, wraki i egzotyczne miejsca pod wodą, jednocześnie pomagając innym spełniać swoje marzenia o nurkowaniu. To także możliwość poznania niesamowitych ludzi, którzy podobnie jak Ty kochają nurkowanie i przyrodę.

Jeśli jesteś gotów wziąć udział w tej ekscytującej przygodzie, rozpocznij kurs Divemaster już dziś! Odkryj nowe możliwości, zanurz się w nieznanym świecie i stań się częścią globalnej społeczności nurków. To nie tylko kurs, to życiowa szansa.

ZAINTERESOWANY/A ?

Szukamy kobiety lub mężczyzny do podjęcia z nami współpracy 

Czego wymagamy:

- dobrych umiejętności pływackich

- posiadania min. podstawowego kursu nurkowania 

- dyspozycyjności i zaangażowania 

Co oferujemy :

- odbycie bezpłatnego stażu do stopnia Dive Mastera w jednej z największych szkół nurkowania na Śląsku 

- nauczymy Cię profesjonalnego nurkowania, poznasz zaawansowane techniki nurkowania, zdobędziesz wiedzę i umiejętności profesjonalnego nurka, uzyskasz wszystkie wymagane licencje nurkowe by zostać zawodowym Dive Masterem.

Zdecydowany/a ??

Skontaktuj się z nami: Napisz nam kilka słów o sobie, dołącz zdjęcie licencji nurkowej, umieść informację w emailu : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję".

Wszystko wyślij na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisz: Divemaster 

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Powodzenia ! 

 

ZOSTAŃ DIVEMASTEREM

02-10-2023

Marzysz o fascynującej pracy, która pozwoli Ci łączyć miłość do wody z przygodą i odpowiedzialnością? Jeśli tak, to kurs Divemaster jest właśnie dla Ciebie! Kurs Divemaster to pierwszy krok na drodze...

Czytaj więcej

Bon podarunkowy Zaawansowany Kurs Nurkwo…

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie prezent w postaci Zaawansowanego Kursu Nurkowania ? Nie zwlekaj i kup u nas Świąteczny Bon Podarunkowy na Zaawansowany Kurs Nurkowania ! W trakcie kursu nauczysz się i...

Czytaj więcej

Bon podarunkowy Podstawowy Kurs Nurkowan…

02-11-2022

Szukasz niecodziennego prezentu na Święta ? Dobrze trafiłeś! Spraw fantastyczny prezent i podaruj najbliższej osobie Podstawowy Kurs Nurkowania.  Kurs składa się z trzech etapów: Zajęcia teoretyczne w siedzibie naszej szkoły ! Zajęcia praktyczne...

Czytaj więcej

Bon Podarunkowy Intro nurkowe

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie fantastyczny prezent na Święta ? Nie zwlekaj kup bon podarunkowy na intro nurkowe na wodach otwartych. Tylko teraz w przedświątecznej cenie !Nie zwlekaj kup prezent już...

Czytaj więcej

Poznaj Side Mount

06-12-2019

Nurkujesz ? Chcesz rozwijać się? Poznać nowe techniki nurkowania ? Te spotkanie jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, boczną konfiguracją Side Mount na bezpłatne warsztaty na temat konfiguracji...

Czytaj więcej

Pomagamy filipińskim przyjaciołom !!!

20-11-2019

Pomagamy filipińskim przyjaciołom  !!! Jednym z naszych ulubionych miejsc do nurkowania na świecie, jest mała wyspa Apo położona na północ od wyspy Negros na Filipinach. Na wyspie znajduje się mała tętniąca...

Czytaj więcej

Wyprawa nurkowa na Wraki Bałtyku

24-06-2019

Jesteś doświadczonym płetwonurkiem, a może chcesz zdobyć nowe ekscytujące doświadczenie ? Chcesz zanurkować na wrakach Bałtyku ? Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy na wspólny wyjazd nurkowy na wraki...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Nitrox Diver

15-04-2019

Kurs Nitrox Diver to kurs który uprawnia Cię do zamawiania i nurkowania z użyciem mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen maksymalnie do 40%. Rozpoczęcie kursu 6.05.2019 o godz. 18.30 w siedzibie...

Czytaj więcej

Podstawowy kurs nurkowania

27-03-2019

Chcesz zobaczyć podwodny świat ? Dobrze trafiłeś ! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Uwaga spotkanie organizacyjne odbędzie w dniu 23.04.2019 o godz 18.30

Czytaj więcej

Rozpoczęcie sezonu nurkowego

27-02-2019

Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu szkoleniowo nurkowego 2019. W tym roku spotykamy się nad zbiornikiem Koparki w Jaworznie w dniu 7.04.2019 o godz 10.00

Czytaj więcej