Curacao

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach

Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza Karaibskiego, urokem podwodnych formacji skalnych i bogactwem życia morskiego. Nurkowanie na Curaçao to niezapomniana podróż w krystaliczne wody, gdzie nurkownicy mogą odkrywać różnorodne atrakcje pod wodą.

Dlaczego nurkowanie na Curaçao jest tak wyjątkowe?

  1. Zróżnicowane warunki podwodne: Curaçao oferuje różnorodność miejsc do nurkowania, od płaskich raf koralowych po podwodne jaskinie i wraki statków. To oznacza, że każdy nurkownik, bez względu na poziom umiejętności, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

  2. Rafy koralowe: Curaçao jest otoczone pięknymi rafami koralowymi, które stanowią dom dla kolorowych ryb, żółwi morskich, ośmiornic i wielu innych gatunków. Rekiny nurse i rekiny wielorybie to także spotykane tu gatunki.

  3. Wspaniała widzialność: Widzialność pod wodą na Curaçao jest często doskonała, sięgając nawet 30 metrów. To oznacza, że nurkownicy mogą cieszyć się widokiem podwodnego świata z niesamowitymi szczegółami.

  4. Szkoły nurkowe: Na Curaçao działa wiele profesjonalnych centrów nurkowych, które oferują kursy dla początkujących nurków, jak i zaawansowanych. To doskonałe miejsce, aby zdobyć nowe umiejętności nurkowe lub rozwijać te już posiadane.

  5. Podwodne jaskinie: Curaçao słynie z niezwykłych podwodnych jaskiń i przejść, takich jak "Blue Room," które są doskonałym miejscem do eksploracji. Te tajemnicze przejścia zachwycają nie tylko doświadczonych nurków, ale także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem.

Nurkowanie na Curaçao to doskonała okazja do odkrywania podwodnego piękna Karaibów. Dla miłośników nurkowania to miejsce, które zapewnia unikalne doświadczenia i niezapomniane wspomnienia. Woda wokół tej malowniczej wyspy jest pełna tajemnic, które tylko czekają, aby zostać odkryte.

 

Szczegóły: 

CURACAO 🌴☀️- czyli przepiękne KARAIBY - wyjątkowa wyspa dla wybranej 14-osobowej grupy! Chcesz dołączyć? 🤔
TERMIN 22.06.2024 - 03.07.2024
CENA Turysta 11 300 zł
Nurek 13 800 zł
 
Na miejscu istnieje możliwość zrobienia kursu podstawowego OWD lub AOWD ( dodatkowy koszt + 2300 kurs )
( w cenie materiały szkoleniowe, wykłady, zajęcia na basenie i nurkowania na wodach otwartych, certyfikat )
W cenie również :
bilet lotniczy ✈️✈️
wypożyczone auta 🚗🚐
noclegi w apartamentach z basenem 🏊‍♂️
nurkowania bez limitu 🤿💦
opieka instruktorów oraz wyjątkowe roztańczone towarzystwo 💃🕺
Zobacz jak było ostanim razem : https://www.youtube.com/watch?v=60vLzr0vUGE
ILOŚĆ MIEJSC TYLKO 🏝️🏝️14 niestety bez możliwości zwiększenia, więc nie zastanawiaj się i rezerwuj jak najszybciej !
WYLOT ✈️✈️. Linie KLM z Krakowa
KONTAKT ☎️📞 509026769 Justyna

Meksyk 2023

14-11-2022

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku. Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej...

Czytaj więcej

Filipiny 2024

23-05-2023

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach. Oto kilka powodów, dla...

Czytaj więcej

Wyspy Medes

05-11-2023

  Nurkowanie na Wyspach Medes: Przygoda w Rajskim Środowisku Morskim Wyspy Medes, położone u wybrzeży hiszpańskiej Katalonii, to nie tylko uroczy archipelag, ale także raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które przyciąga...

Czytaj więcej

Curacao

05-11-2023

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza...

Czytaj więcej

Gozo

05-11-2023

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo...

Czytaj więcej

Norwegia

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć...

Czytaj więcej

Karaiby - rejs nurkowy

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Karaibach: Luksusowy Rejs Katamaranem przez Rajski Świat Podwodny Karaiby, znane ze swoich białych plaż, turkusowych wód i słonecznego nieba, to jedna z najpiękniejszych destynacji na świecie. Jednak to...

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Florydę: Odkryj Podwodny Świat w Sercu Stanów Zjednoczonych Floryda, znana z pięknych plaż, ciepłego klimatu i fascynującego świata podwodnego, to jedna z najważniejszych destynacji nurkowych w Stanach Zjednoczonych...

Czytaj więcej