Gozo

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą

Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala odkryć podwodne cuda tego magicznego miejsca, znane również jako "Perła Morza Śródziemnego". Zróżnicowane warunki podwodne, fascynujące formacje skalne i bogate życie morskie czekają na nurków na tej malowniczej wyspie.

Czemu nurkowanie na Gozo jest tak wyjątkowe?

  1. Jaskinie i formacje skalne: Gozo słynie z niezwykłych podwodnych jaskiń, tuneli i formacji skalnych, które stanowią niezapomniane miejsca do nurkowania. Najbardziej znaną atrakcją jest "Blue Hole" - tajemnicza dziura w skałach prowadząca do fascynującego labiryntu podwodnych przejść.

  2. Wartość historyczna: Oprócz bogatego świata podwodnego, nurkowanie na Gozo oferuje okazję do odkrywania wraków statków, amfor i innych artefaktów z przeszłości. To fascynujące podróże w czasie dla miłośników historii.

  3. Rafa koralowa: Mimo że rafy koralowe na Gozo nie są tak imponujące jak na niektórych innych miejscach na świecie, to nadal można spotkać tu wiele gatunków ryb, mięczaków i innych organizmów morskich, co sprawia, że nurkowanie jest fascynujące i różnorodne.

  4. Doskonała widzialność: Gozo słynie z doskonałej widzialności pod wodą, która często przekracza 30 metrów. To pozwala nurkom cieszyć się klarownym widokiem pod wodą i obcować z różnorodnym życiem morskim.

  5. Profesjonalne centra nurkowe: Wiele centrów nurkowych na Gozo oferuje profesjonalne usługi dla nurków o różnym poziomie umiejętności. Można tu również zdobyć certyfikaty PADI i innych organizacji nurkowych.

Nurkowanie na Gozo to nie tylko podziwianie podwodnego piękna, ale także eksploracja tajemniczych zakamarków, które skrywa Morze Śródziemne. To wyjątkowe połączenie natury, historii i przygody, które przyciąga entuzjastów nurkowania z całego świata. Dla każdego, kto marzy o niezapomnianym podwodnym doświadczeniu, Gozo jest miejscem, które trzeba odwiedzić.

Szczegóły:

Termin ✈️✈️ 9.08-21.08.2024
Noclegi w luksusowych apartamentach,
każdy składa się z 3 sypialni, 3 łazienek , ogromnego salonu z kuchnia oraz balkonu 💪😜
6 osób w apartamencie - 1200 euro 10 nocy
4 osoby w apartamencie - 900 euro 10 nocy
Jest tez możliwość rezerwacji pokoju w hotelu
- nocleg se śniadaniem dla 2 osób 1000 euro
- pokój dla 1 osoby ze śniadaniem 700 euro
- bilet lotniczy w dwie strony Ok 1500 zł z bagażem 20 kg
- transfer 30 euro osoba
Masz pytania - dzwon ☎️ 509026769
Ilość miejsc - 24 !!

Meksyk 2023

14-11-2022

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku. Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej...

Czytaj więcej

Filipiny 2024

23-05-2023

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach. Oto kilka powodów, dla...

Czytaj więcej

Wyspy Medes

05-11-2023

  Nurkowanie na Wyspach Medes: Przygoda w Rajskim Środowisku Morskim Wyspy Medes, położone u wybrzeży hiszpańskiej Katalonii, to nie tylko uroczy archipelag, ale także raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które przyciąga...

Czytaj więcej

Curacao

05-11-2023

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza...

Czytaj więcej

Gozo

05-11-2023

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo...

Czytaj więcej

Norwegia

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć...

Czytaj więcej

Karaiby - rejs nurkowy

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Karaibach: Luksusowy Rejs Katamaranem przez Rajski Świat Podwodny Karaiby, znane ze swoich białych plaż, turkusowych wód i słonecznego nieba, to jedna z najpiękniejszych destynacji na świecie. Jednak to...

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Florydę: Odkryj Podwodny Świat w Sercu Stanów Zjednoczonych Floryda, znana z pięknych plaż, ciepłego klimatu i fascynującego świata podwodnego, to jedna z najważniejszych destynacji nurkowych w Stanach Zjednoczonych...

Czytaj więcej