Norwegia

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów

Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć podwodne tajemnice Norwegii, eksplorować jej krystalicznie czyste wody, a także spotkać się z różnorodnym życiem morskim. Nurkowanie w norweskich fiordach to niezapomniane doświadczenie, które połączy piękno przyrody lądowej i podwodnej.

Dlaczego wyprawa nurkowa do Norwegii jest tak wyjątkowa?

  1. Fiordy Norweskie: Norwegia słynie z malowniczych fiordów, które stanowią doskonałe miejsca do nurkowania. Fiordy te oferują zróżnicowane warunki podwodne, od płytkich rejonów po głębokie przepaście. To idealne miejsce, aby obcować z pięknymi formacjami skalnymi i życiem morskim.

  2. Woda krystalicznej czystości: Woda w norweskich fiordach jest znana z doskonałej widzialności i niezwykłej czystości. To pozwala nurkom cieszyć się klarownym widokiem pod wodą i obcować z podwodnymi cudami.

  3. Bogate życie morskie: Norwegia to dom dla wielu gatunków ryb, mięczaków, skorupiaków i innych organizmów morskich. Spotkanie z dorszami, homarami, ośmiornicami i innymi gatunkami jest często na porządku dziennym.

  4. Wraki statków: Norweskie fiordy kryją w sobie wiele wraków statków, które stanowią fascynujące miejsca do nurkowania. Te zatopione jednostki to często cenne dziedzictwo historyczne.

Nurkowanie w Norwegii to wyjątkowa podróż, która pozwala odkryć piękno podwodnych krajobrazów tego fascynującego kraju. To miejsce, które zachwyci zarówno miłośników przyrody, jak i entuzjastów nurkowania. Wyprawa nurkowa do Norwegii to zaproszenie do odkrywania tajemniczych fiordów i podziemnego świata, który czeka na każdego, kto pragnie zanurzyć się w przygodzie.

 

Szczegóły: 

Termin wyprawy: 21.09 0 28.09.2024

Zakwaterowanie w norweskim domie i mieszkaniu 

Koszt: Pobyt 1500 zł ( w tym opłaty na miejscu )

Dodatkowo: Koszt wypożyczenia łodzi wędkarskiej 2500 NOK czyli ok 950 zł ( opłata dzielona na użytkowników łodzi ), + paliwo ( łódź otrzymujemy zatankowaną i taką oddajemy )

Podróż: organizujemy się na prywatne samochody ( busy ) koszt podróży dzielimy na uczestników 

Bilet na prom ok 350 zł w dwie strony 

Wyżywienie: we własnym zakresie

 

Meksyk 2023

14-11-2022

Meksyk – kraina jaskiń, pięknych plaż i niesamowitych zabytków. Zapraszamy na kolejną niesamowitą wyprawę w jeden z najpięknieszych rejonów Meksyku. Playa Del Carmen miasto i siedziba gminy Solidaridad położone w północnej...

Czytaj więcej

Filipiny 2024

23-05-2023

Odkryj niezwykłe piękno Filipin podczas podróży pełnej niezapomnianych przygód i fascynujących nurkowań! Zapraszamy Cię do odkrycia tajemniczych podwodnych światów, które czekają na Ciebie na tych malowniczych wyspach. Oto kilka powodów, dla...

Czytaj więcej

Wyspy Medes

05-11-2023

  Nurkowanie na Wyspach Medes: Przygoda w Rajskim Środowisku Morskim Wyspy Medes, położone u wybrzeży hiszpańskiej Katalonii, to nie tylko uroczy archipelag, ale także raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które przyciąga...

Czytaj więcej

Curacao

05-11-2023

Nurkowanie na Curaçao: Odkryj Podwodny Raj na Karaibach Curaçao, jedna z trzech wysp tworzących Antyle Małe w regionie Karaibów, to raj dla miłośników nurkowania. To miejsce, które zachwyca błękitem wód Morza...

Czytaj więcej

Gozo

05-11-2023

Nurkowanie na Gozo: Odkryj Tajemnice Malty Pod Wodą Gozo, jedna z trzech głównych wysp archipelagu maltańskiego, to prawdziwy klejnot Morza Śródziemnego, który przyciąga miłośników nurkowania z całego świata. Nurkowanie na Gozo...

Czytaj więcej

Norwegia

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa do Norwegii: Podwodne Cuda w Krainie Fiordów Norwegia to nie tylko znana z malowniczych krajobrazów lądowych, ale również fascynująca destynacja dla miłośników nurkowania. Ta wyprawa nurkowa pozwoli Ci odkryć...

Czytaj więcej

Karaiby - rejs nurkowy

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Karaibach: Luksusowy Rejs Katamaranem przez Rajski Świat Podwodny Karaiby, znane ze swoich białych plaż, turkusowych wód i słonecznego nieba, to jedna z najpiękniejszych destynacji na świecie. Jednak to...

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone

05-11-2023

Wyprawa Nurkowa na Florydę: Odkryj Podwodny Świat w Sercu Stanów Zjednoczonych Floryda, znana z pięknych plaż, ciepłego klimatu i fascynującego świata podwodnego, to jedna z najważniejszych destynacji nurkowych w Stanach Zjednoczonych...

Czytaj więcej