Kursy instruktorskie

Jeśli jesteś już doświadczonym płetwonurkiem, marzy Ci się praca jako instruktor nurkowania, chcesz osiągnąć coś więcej .... Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Zapraszam Cię na kurs instruktora nurkowania :)

Moja przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się na początku lat 90, w telewizji emitowali cykl filmów dokumentalnych „Podwodna Odyseja Kapitana Jacques-Yves Cousteau”.
To właśnie był przełomowy moment w moim życiu, wtedy pierwszy raz zobaczyłem podwodny świat w telewizji zapragnąłem tego samego… Udało mi się, zdobyłem
pierwsze szlify, już wtedy wiedziałem że chcę odkrywać podwodny świat a zarazem uczyć nurkowania. To był mój cel do którego wytrwale dążyłem,
szkoląc się oraz zdobywając doświadczenie nurkowe. Po kilkunastu latach ciężkiej pracy trafiłem na pierwszy kurs instruktorski. Stało się ... hura zostałem instruktorem nurkowania! I jestem nim do dzisiaj, jest to moja wielka pasja połączona z pracą. Jak do tej pory udało mi się wyszkolić wielu wspaniałych nurków i instruktorów oraz odwiedzić wiele niesamowitych miejsc na całym świecie. Ty tez tak możesz, uwierz w siebie że dasz radę, połącz pracę z pasją i rób to co kochasz, osiągnij nowy poziom w swoim życiu !

Mam nadzieję że te kila moich słów, pozwoli Ci podjąć bardzo ważną decyzję w Twoim życiu i zapiszesz się na kurs instruktora nurkowania właśnie do mnie.

Szkoląc się u mnie, możesz liczyć na wymagający i efektywny trening praktyczny, poznasz wiele ważnych aspektów teoretycznych dotyczących szkolenia płetwonurków, poznasz efektywne techniki pracy z ludźmi, które pozwolą Ci na prowadzenie kursów na najwyższym poziomie, który docenią Twoi przyszli adepci nurkowania.

Z nurkowym pozdrowieniem
Marek Mencel
Instruktor Trener

 

Kurs Instruktora Nurkowania NAUI

 

Kurs Instruktora Nurkowania NAUI ma na celu przygotować przyszłych instruktorów nurkowania do efektywnego nauczania nurkowania z akwalungiem zgodnie ze Standardami Kursów Nurkowania NAUI.

Czytaj więcej

Kurs instruktora nurkowania ASTD

 

Zostań instruktorem nurkowania ASTD, prężnie rozwijającej się organizacji nurkowania zrzeszającej jednej z najlepszych instruktorów nurkowania na świecie.

Czytaj więcej