Wyrawy nurkowe

DivePassion to nie tylko szkoła nurkowania to również profesjonalne biuro podróży. organizujemy wyprawy turystyczno nurkowe na terenie całego świata! Więc jesli szukasz wyprawy swojego życia zajrzyj tutaj.

 

Wyprawa nurkowa do Attersee

13-05-2019

Góry, czysta woda, piękne widok, są miejsca do których warto wracać ! Tym razem w czerwcu wracamy nad przepiękne jezioro Attersee położone w austriackim powiecie Vöcklabruck. Jest największym jeziorem rekreacyjnym...

Czytaj więcej

Wyprawa nurkowa do Egiptu

12-06-2019

Piaszczyste plaże, gorące afrykańskie słońce, ciepła przejrzysta woda, wraki, rekiny, jednym słowem ogrom podwodnego życia ! Chcesz to zobaczyć ? Jeśli tak, to wyrusz z Divepassion na wyprawę do magicznego...

Czytaj więcej

Wyprawa na egzotyczne Malediwy

21-06-2019

Marzy Ci się pobyt na magicznej wyspie z białym piaskiem, turkusową wodą, hamakiem pod palmą ? A może interesuje Cię nurkowanie w krystalicznie czystej i ciepłej wodzie ? Marzenia się...

Czytaj więcej