Kursy divemasterów

Jesteś już zaawansowanym płetwonurkiem, od nurkowania oczekujesz czegoś więcej. Ten kurs jest dla Ciebie, zostań profesjonalistą w swojej dziedzini - zrób kurs Divemastera. Kurs uprawnia Cię do pracy jako przewodnik nurkowy i do asystowania instruktorowi.

Kurs Divemastera jest zawodowym kursem nurkowania.  Po odbyciu specjalistycznego szkolenia, osoba kończąca kurs przygotowana jest do odpowiedzialnego i profesjonalnego bycia przewodnikiem nurkowym oraz asystowania instruktorowi w kursach nurkowania. Wiec jeśli czujesz się na siłach, chcesz zdobyć atrakcyjny zawód to właśnie ten kurs jest dla Ciebie. Zapoznaj się z poniższymi informacjami dotyczącymi kursu divemastera.

Kurs divemastera NAUI

12-04-2019

Uprawnienia Divemaster NAUI są najwyższymi uprawnieniami NAUI przed osiągnięciem poziomu Instruktora. Program ma na celu wyszkolenie doświadczonych i dobrze wyszkolonych Liderów Nurkowych do organizowania i prowadzenia bezpiecznych i atrakcyjnych  nurkowań...

Czytaj więcej