Podstawowy kurs nurkowania

Chcesz zobaczyć podwodny świat ? Dobrze trafiłeś ! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Uwaga spotkanie organizacyjne odbędzie w dniu 23.04.2019 o godz 18.30

Podstawowy kurs nurkowania, jest kursem w trakcie którego osoba uczestnicząca w zajęciach nauczy się podstaw posługiwania się sprzętem do nurkowania.

Kurs skłąda się z trzech etapów: Zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne w basenie, nurkowania na wodach otwartych. Szkolenie zakończonej jest egzaminem teoretyzny ( w formie testu, oraz egzaminem praktycznym w wodzie ). Po zakończeniu szkolenia osoba kończąca szkolenie, otrzymuje międzynarodowy certyfikat uprawniający do nurkowania do głębokości 18 m. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne.

Nasze biuro podróży

Sklep internetowy

Dive Passion TV