Kurs nurkowania Nitrox Diver

Kurs Nitrox Diver to kurs który uprawnia Cię do zamawiania i nurkowania z użyciem mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen maksymalnie do 40%. Rozpoczęcie kursu 6.05.2019 o godz. 18.30 w siedzibie naszej szkoły nurkowania.

Kurs nitrox diver to jeden z najfajniejszych kursów nurkowania. Każdy szanujący się nurek powinien posiada te uprawnienia. Kurs daje Ci możliwość zamawiania i nurkowania na mieszaninie oddechowej wzbogaconej w tlen maksymalnie do 40 %.

Na kursie dowiesz się :
- Historii nurkowania na nitroxie
- poznasz zalety i wady stosowania nitroxu
- nauczysz się obliczeń związanych z doborem odpowiedniej mieszaniny do nurkowania
- będziesz potrafił w bezpieczny sposób zaplanować i wykonać nurkowanie na nitroxie
- będziesz potrafił używać analizatora tlenu
Po kursie otrzymasz międzynarodową licencję która uprawnia Cię do zamawiania i używania mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen.

 

Bon podarunkowy Zaawansowany Kurs Nurkwo…

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie prezent w postaci Zaawansowanego Kursu Nurkowania ? Nie zwlekaj i kup u nas Świąteczny Bon Podarunkowy na Zaawansowany Kurs Nurkowania ! W trakcie kursu nauczysz się i...

Czytaj więcej

Bon podarunkowy Podstawowy Kurs Nurkowan…

02-11-2022

Szukasz niecodziennego prezentu na Święta ? Dobrze trafiłeś! Spraw fantastyczny prezent i podaruj najbliższej osobie Podstawowy Kurs Nurkowania.  Kurs składa się z trzech etapów: Zajęcia teoretyczne w siedzibie naszej szkoły ! Zajęcia praktyczne...

Czytaj więcej

Bon Podarunkowy Intro nurkowe

02-11-2022

Chcesz sprawić najbliższej osobie fantastyczny prezent na Święta ? Nie zwlekaj kup bon podarunkowy na intro nurkowe na wodach otwartych. Tylko teraz w przedświątecznej cenie !Nie zwlekaj kup prezent już...

Czytaj więcej

Poznaj Side Mount

06-12-2019

Nurkujesz ? Chcesz rozwijać się? Poznać nowe techniki nurkowania ? Te spotkanie jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, boczną konfiguracją Side Mount na bezpłatne warsztaty na temat konfiguracji...

Czytaj więcej

Pomagamy filipińskim przyjaciołom !!!

20-11-2019

Pomagamy filipińskim przyjaciołom  !!! Jednym z naszych ulubionych miejsc do nurkowania na świecie, jest mała wyspa Apo położona na północ od wyspy Negros na Filipinach. Na wyspie znajduje się mała tętniąca...

Czytaj więcej

Wyprawa nurkowa na Wraki Bałtyku

24-06-2019

Jesteś doświadczonym płetwonurkiem, a może chcesz zdobyć nowe ekscytujące doświadczenie ? Chcesz zanurkować na wrakach Bałtyku ? Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie ! Zapraszamy na wspólny wyjazd nurkowy na wraki...

Czytaj więcej

Kurs nurkowania Nitrox Diver

15-04-2019

Kurs Nitrox Diver to kurs który uprawnia Cię do zamawiania i nurkowania z użyciem mieszanin powietrza wzbogaconego w tlen maksymalnie do 40%. Rozpoczęcie kursu 6.05.2019 o godz. 18.30 w siedzibie...

Czytaj więcej

Podstawowy kurs nurkowania

27-03-2019

Chcesz zobaczyć podwodny świat ? Dobrze trafiłeś ! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania. Uwaga spotkanie organizacyjne odbędzie w dniu 23.04.2019 o godz 18.30

Czytaj więcej

Rozpoczęcie sezonu nurkowego

27-02-2019

Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu szkoleniowo nurkowego 2019. W tym roku spotykamy się nad zbiornikiem Koparki w Jaworznie w dniu 7.04.2019 o godz 10.00

Czytaj więcej