Kurs Master Scuba Diver

Kurs nurkowania Master Scuba Diver to najwyższy poziom szkolenia w nurkowaniu rekreacyjnym, który stanowi szczytowe osiągnięcie dla pasjonatów tego sportu. Ten prestiżowy program szkoleniowy jest przeznaczony dla nurków, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, zgłębiać wiedzę teoretyczną oraz rozwijać się jako liderzy w swojej społeczności nurkowej.

Podczas kursu Master Scuba Diver, uczestnicy mają okazję wybierać spośród różnorodnych specjalizacji nurkowych, w tym nurkowania głębokiego, nawigacji pod wodą, nurkowania na wraku, nurkowania z suchego skafandra, nurkowania w jaskiniach oraz wiele innych. Poprzez teoretyczne zajęcia, praktyczne nurkowania oraz zaawansowane symulacje, nurkowie doskonalą swoje umiejętności w wybranych obszarach nurkowania, zdobywając wszechstronną wiedzę i doświadczenie.

Kurs Master Scuba Diver to również okazja do pracy z doświadczonymi instruktorami, którzy pomagają nurkom w indywidualnym rozwoju, stawiając przed nimi wyzwania i motywując do osiągania coraz wyższych celów. Uczestnicy kursu mają możliwość eksploracji nowych środowisk i nurkowania w różnorodnych warunkach, co pozwala im poszerzyć swoje horyzonty i rozwijać się jako nurkowie.

Po ukończeniu kursu Master Scuba Diver, nurkowie otrzymują prestiżowy certyfikat potwierdzający ich zaawansowane umiejętności nurkowe oraz wiedzę teoretyczną, co stanowi nie tylko wyraz uznania dla ich osiągnięć, ale również otwiera przed nimi nowe możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym i zawodowym.

Kurs składa się z następujących części:

1. Część teoretyczna ( w siedzibie naszej szkoły )
2. Część praktyczna ba pływalni krytej ( doskonalimy techniki basenowe )
3. Część praktyczna na wodach otwartych

W trakcie kursu, duży nacisk kładziemy na doskonalenie wiedzy teoretycznej !

Po ukończeniu kursu, otrzymujesz międzynarodowy certyfikat, uprawniający do nurkowania do głębokości 30 m ! I potwierdzający profesjonalne przygotowanie. Kurs jest przepustką do kursów liderskich i technicznych.

Zainteresowany ? Dzwoń 889 715 909 lub 509 026 768