Kurs Intro To Tec
wstęp do nurkowania technicznego

Kurs nurkowania technicznego "Intro to Tec" to idealny wybór dla osób, które chcą poszerzyć swoje umiejętności w nurkowaniu i odkryć nowe możliwości eksploracji pod wodą. Program ten wprowadza nurków w świat technicznego nurkowania, skupiając się na zwiększeniu bezpieczeństwa, efektywności i elastyczności w nurkowaniu. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę na temat zaawansowanego sprzętu nurkowego, technik planowania nurkowań oraz zasad bezpieczeństwa specyficznych dla nurkowania technicznego. Ćwiczenia praktyczne pozwalają uczestnikom na zapoznanie się z różnymi aspektami nurkowania technicznego, takimi jak zmiana gazu, zarządzanie zapasami powietrza czy procedury awaryjne. Kurs "Intro to Tec" otwiera przed nurkami drzwi do fascynującego świata technicznego nurkowania, umożliwiając im poszerzenie horyzontów i rozwój jako nurka.

Kurs techniczny Nitrox
Technical Decompression Diver

Kurs zaawansowany nurkowania z użyciem nitroxu to doskonała okazja dla doświadczonych nurków, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie bezpiecznego nurkowania z zastosowaniem zmodyfikowanych mieszanek oddechowych. Podczas tego kursu uczestnicy zdobywają wiedzę na temat właściwości i korzyści płynących z użycia nitroxu, a także technik bezpiecznego planowania i przeprowadzania nurkowań z jego wykorzystaniem. Instruktorzy prowadzą praktyczne ćwiczenia, które pozwalają uczestnikom na zapoznanie się z procedurami analizy mieszanki nitroxowej, obliczania ograniczeń głębokości oraz odpowiedniego zarządzania swoim nurkowym profilem. Po ukończeniu kursu zaawansowanego nurkowania z użyciem nitroxu, nurkowie zyskują umiejętność korzystania z tej zaawansowanej technologii, co pozwala im na jeszcze większe bezpieczeństwo, dłuższe czasy zanurzenia i większą kontrolę nad swoimi nurkowaniami.

Kurs normoxic Trimix

Kurs nurkowania technicznego z użyciem normoksycznego trimixu to zaawansowany program szkoleniowy, który umożliwia doświadczonym nurkom eksplorację większych głębokości. Podczas tego kursu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania z wykorzystaniem mieszanki trimixu, która zawiera tlen, azot i hel. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę analizy i przygotowywania mieszanki trimixowej, planowanie nurkowań na dużych głębokościach oraz techniki zarządzania zapasami gazu. Ćwiczenia praktyczne pozwalają nurkom na zapoznanie się z różnymi aspektami nurkowania z użyciem trimixu, w tym kontrolą pływalności, bezpieczną dekompresją oraz reakcją na sytuacje awaryjne. Po ukończeniu kursu nurkowania technicznego z użyciem normoksycznego trimixu, nurkowie posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania nurkwoań do maksymalnej głębokości 66 m.

Kurs full Trimix

Kurs nurkowania Full Trimix to najwyższy poziom szkolenia dla nurków, którzy pragną nurkować na duże głębokości. Ten zaawansowany program szkoleniowy przygotowuje doświadczonych nurków do nurkowań z użyciem mieszanki trimixu, która zawiera tlen, azot i hel w proporcjach dostosowanych do konkretnych głębokości. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania na dużych głębokościach, w tym planowanie dekompresji, zarządzanie zapasami gazu oraz identyfikację potencjalnych zagrożeń. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które pozwalają nurkom na zapoznanie się z zaawansowanymi technikami nurkowania z użyciem trimixu, w tym kontrolą pływalności w trudnych warunkach oraz reakcją na sytuacje awaryjne. Po ukończeniu kursu Full Trimix, nurkowie posiadają nie tylko niezbędną wiedzę i umiejętności do nurkowania do maksymalnej głębokości 110 m, ale również pewność siebie i zdolność do skutecznego działania w najbardziej wymagających warunkach pod wodą.

Kurs full Cave
Kurs nurka jaskiniowego

Kurs nurkowania Full Cave to zaawansowany program szkoleniowy, który przygotowuje doświadczonych nurków do nurkowania w środowisku zamkniętym - zalanych jaskiniach. W trakcie tego intensywnego szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania w środowisku jaskiniowym, które charakteryzuje się wąskimi przesmykami, ograniczoną widocznością i potencjalnymi zagrożeniami. Instruktorzy prowadzą praktyczne ćwiczenia, które obejmują naukę technik penetracji jaskiń, nawigacji w trudnych warunkach oraz zarządzania zapasami gazu. Nurkowie uczą się również identyfikować potencjalne zagrożenia i reagować na sytuacje awaryjne w pełnych jaskiniach podwodnych. Po ukończeniu kursu Full Cave, nurkowie posiadają nie tylko umiejętności do eksploracji jaskiń podwodnych na najwyższym poziomie, ale również zdolność do skutecznego i bezpiecznego działania w ekstremalnych warunkach pod wodą.

Szukasz dodatkowego treningu, chcesz nurkować głebiej i dłużej ! Te kursy są własnie dla Ciebie !