Kurs nurkowania dla dzieci
Junior Open Water Diver ( JOWD )

Kurs Junior Scuba Diver to niezwykłe doświadczenie dla młodych pasjonatów podwodnego świata. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, uczestnicy poznają podstawy nurkowania oraz zasady bezpieczeństwa, co pozwala im cieszyć się w pełni zanurzeniem w fascynującym środowisku wodnym. Program kursu obejmuje naukę obsługi sprzętu, technik oddychania pod wodą oraz zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu fizyki i biologii związanych z nurkowaniem. Dzięki kursowi Junior Scuba Diver młodzi entuzjaści mają szansę odkryć tajemnice podwodnego świata i rozwijać swoje umiejętności w bezpieczny i kontrolowany sposób, otwierając przed nimi nowe możliwości doświadczeń i przygód podczas każdej kolejnej wyprawy pod wodę.

Podstawowy kurs nurkowania
Open Water Diver ( OWD )

Kurs Open Water Diver to pierwszy krok w fascynującym świecie nurkowania. Przeznaczony dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, ten intensywny program zapewnia kompleksową naukę podstawowych umiejętności nurkowych oraz zasad bezpieczeństwa. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną na temat sprzętu nurkowego, technik oddychania pod wodą oraz planowania i przeprowadzania nurkowań. Praktyczna część szkolenia obejmuje sesje w basenie, gdzie ćwiczone są podstawowe umiejętności, oraz nurkowania w naturalnym środowisku, gdzie uczestnicy mają okazję zanurzyć się w podwodny świat pełen życia i barw. Po ukończeniu kursu Open Water Diver uczestnicy otrzymują certyfikat, który uprawnia ich do samodzielnego nurkowania na głębokości do 20 metrów, otwierając przed nimi drzwi do niezapomnianych przygód pod wodą na całym świecie.

Zaawansowany kurs nurkowania
Advanced Open Water Diver ( AOWD )

Zaawansowany kurs nurkowania Advanced Open Water Diver to doskonałe rozszerzenie umiejętności dla tych, którzy pragną poszerzyć swoje doświadczenie pod wodą. W trakcie tego kursu nurkowego, doświadczeni instruktorzy prowadzą uczestników przez różnorodne nurkowania przy użyciu zaawansowanych technik i sprzętu. Program obejmuje odwiedzanie różnorodnych miejscach nurkowych, oraz różnych warunkach. Po ukończeniu tego kursu nurkowego, uczestnicy posiadają nie tylko bardziej zaawansowane umiejętności, ale również większą pewność siebie i komfort podczas nurkowań, otwierając przed nimi drzwi do jeszcze większych przygód i odkryć pod wodą.

Kurs Mistrzowski Nurkowania
Master Open Water Diver( MSD )

Kurs mistrzowski nurkowania Master Scuba Diver to najwyższy poziom osiągnięcia dla pasjonatów tego sportu. Przeznaczony dla doświadczonych nurków, ten zaawansowany program oferuje możliwość doskonalenia umiejętności oraz zdobywania specjalizacji w różnorodnych obszarach nurkowania. Uczestnicy mają szansę doskonaliśc zaawansowane techniki nurkowania, takie jak nurkowanie na głębokość czy eksploracja wraków, a także rozwijać swoje umiejętności w zakresie ratownictwa nurkowego czy fotografii podwodnej. Kurs mistrzowski Master Scuba Diver to także wyzwanie intelektualne, wymagające zgłębiania teorii nurkowania oraz zasad bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Po ukończeniu tego kursu, absolwenci stają się mistrzami nurkowania, posiadającymi nie tylko rozległą wiedzę i umiejętności, ale również pasję do odkrywania niezbadanych głębin oceanów. Kurs jest kursem który umożliwia w przyszłości, odbycia szkolenia na poziomie liderskim.

Kurs Experienced Diver
Doświadczony nurek

Kurs nurkowania Experienced Scuba Diver to program skierowany do osób posiadających pewne podstawy w nurkowaniu, ale pragnących pogłębić swoje umiejętności i doświadczenie. Podczas tego kursu uczestnicy mają możliwość doskonalenia technik nurkowania, zwiększając swoją pewność siebie oraz komfort pod wodą. Instruktorzy prowadzą zaawansowane treningi praktyczne, skupiając się na różnorodnych aspektach nurkowania, takich jak nawigacja pod wodą, kontrola pływalności, czy reakcja na sytuacje awaryjne. Program kursu może również obejmować specjalistyczne zajęcia, takie jak nurkowanie w warunkach ograniczonych widoczności czy głębokości do 40 m z dekompresją na powietrzu. Po ukończeniu kursu Experienced Diver, uczestnicy posiadają nie tylko solidne umiejętności, ale również większą pewność siebie, co pozwala im cieszyć się jeszcze bardziej ekscytującymi i wymagającymi nurkowaniami.

Kurs Rescue Diver
Nurek ratownik

Kurs nurkowania Rescue Diver to intensywny program szkoleniowy, który przygotowuje nurków do skutecznego reagowania w sytuacjach awaryjnych pod wodą. Podczas tego kursu uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby móc udzielać pomocy innym nurkom w przypadku nagłych zdarzeń. Instruktorzy prowadzą szkolenia związane z reagowaniem na stres, zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi oraz technikami ratowniczymi by w skuteczny i profesjonalny sposób udzielić pierwszej pomocy. Program kursu Rescue Diver obejmuje również symulowane ćwiczenia praktyczne, podczas których uczestnicy mają okazję praktykować różne scenariusze awaryjne pod wodą. Po ukończeniu tego kursu nurkowie stają się bardziej pewni siebie oraz gotowi do szybkiego i skutecznego działania w przypadku wszelkich sytuacji awaryjnych podczas nurkowania, co czyni ich bezpieczniejszymi i bardziej odpowiedzialnymi uczestnikami podwodnych przygód.

Pokażemy Ci jak wygląda podwodny świat !