Ubezpieczenia nurkowe

UBEZPIECZ SIĘ !

Czy marzysz o podwodnych przygodach, odkrywaniu tajemniczych raf koralowych czy zagłębianiu się w fascynujący świat morskich stworzeń? Nurkowanie to pasjonujące doświadczenie, które może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Jednakże, zanim zanurzysz się głęboko w nieznane wody, ważne jest, abyś był odpowiednio zabezpieczony.

Dlatego zachęcamy do zawarcia polisy ubezpieczenia nurkowego, która zapewni Ci spokój umysłu i bezpieczeństwo podczas Twoich podwodnych przygód. Oto dlaczego warto:

1. Ochrona Finansowa: Nieprzewidziane sytuacje, takie jak utrata lub uszkodzenie sprzętu nurkowego, mogą się zdarzyć. Polisa ubezpieczeniowa zabezpieczy Cię finansowo w przypadku takich nieoczekiwanych wydarzeń.

2. Pomoc Medyczna: Chociaż nurkowanie może być ekscytujące, może także niesie ze sobą pewne ryzyko. W przypadku wypadków pod wodą, polisa ubezpieczeniowa zapewni Ci dostęp do pomocy medycznej i pokryje koszty ewentualnego leczenia.

3. Wsparcie W Sytuacjach Nagłych: Co zrobisz, gdy znajdziesz się w sytuacji awaryjnej podczas nurkowania? Polisa ubezpieczeniowa nurkowego może zapewnić Ci niezbędną pomoc w przypadku utraty orientacji, trudności z oddychaniem czy zagubienia.

4. Pokrycie Kosztów Poszukiwań i Ratownictwa: W razie potrzeby, polisa ubezpieczeniowa może pokryć koszty związane z poszukiwaniami i akcjami ratunkowymi, co może być niezwykle istotne w sytuacjach kryzysowych.

Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas nurkowania są dla nas priorytetem. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie już teraz, aby móc cieszyć się pełnym spektrum podwodnych doświadczeń bez obaw. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych polisach ubezpieczeniowych nurkowych i rozpocznij swoją podróż podwodną z pełnym spokojem umysłu!

Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami i partnerami poniższych firm ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z poniższymi planami.

DAN ( DIVERS ALERT NETWORK )

To międzynarodowa organizacja pomagająca nurkom. Będąc jej członkiem obejmuje nas specjalistyczne ubezpieczenie nurkowe. Organizacja jest rozpoznawalna na całym świecie. W razie wypadku nie ma żadnego problemu podjęciem wszystkich niezbędnych działań przez służby ratownicze danego kraju, czy to na morzu czy na lądzie. Standardowy system ubezpieczeń nie oferuje odpowiedniej pomocy i specjalistycznej wiedzy niezbędnej do udzielania pomocy poszkodowanym nurkom.

ERGO HESTIA

Ubezpieczenia nurkowe stworzone specjalnie przez Ergo Hestię dla wszystkich obecnych i przyszłych płetwonurków. W ofercie znajdują się ubezpieczenia podróżne krótko jak i długoterminowe, ubezpieczenia OC i NNW dla instruktorów, przewodników nurkowych, płetwonurków oraz osób uczestniczących w kursie płetwonurkowania.

To my, pokażemy Ci jak wygląda podwodny świat !