Kurs Divemastera

Kurs Divemastera to zaawansowany program szkoleniowy dla pasjonatów nurkowania, którzy pragną stać się liderami wśród nurków. Jest to krok w kierunku zawodowego nurkowania, otwierający przed uczestnikami szeroki wachlarz możliwości kariery w branży nurkowej. Podczas kursu uczestnicy zdobywają wszechstronną wiedzę teoretyczną i praktyczną, ucząc się zarządzać grupami nurków, prowadzić nurkowania z przewodnictwem, udzielać wsparcia innym nurkom oraz doskonalić swoje umiejętności w bezpiecznym nurkowaniu. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę planowania i organizacji nurkowań, prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych, a także pierwszej pomocy nurkowej. Po ukończeniu kursu Nurkowania Divemaster, absolwenci uzyskują certyfikat, który pozwala im asystować instruktorom w prowadzeniu kursów nurkowych oraz nadzorować nurkowania rekreacyjne, co stanowi pierwszy krok na drodze do kariery zawodowego nurka.

Kurs Instruktora Nurkowania

Kurs Instruktora Nurkowania to intensywny program szkoleniowy dla zaawansowanych nurków, którzy pragną podzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi. Jest to najwyższy poziom szkolenia w branży nurkowej, umożliwiający absolwentom prowadzenie własnych kursów nurkowych oraz szkolenie nowych adeptów tego sportu. Podczas kursu, uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną, ucząc się nie tylko jak nauczać technik nurkowania, ale także jak zarządzać grupami uczniów, prowadzić zajęcia teoretyczne i praktyczne, oraz zapewniać bezpieczeństwo podczas nurkowań. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują symulowane lekcje, ocenianie umiejętności nurków oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i przywództwa. Po ukończeniu kursu Instruktora Nurkowania, absolwenci uzyskują certyfikat, który uprawnia ich do prowadzenia kursów i szkoleń nurkowych na różnych poziomach zaawansowania, otwierając przed nimi możliwość kariery w branży nurkowej jako profesjonalni instruktorzy.

Nurkowanie to spoób na życie i wymarzoną pracę !