Kurs Nitrox Diver
kurs nurkowania z wykorzystaniem nitroxu

Kurs nurka nitroxowego to doskonała okazja dla pasjonatów nurkowania, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i doświadczenie pod wodą. Nitrox, czyli mieszanka gazowa zawierająca większy procent tlenu niż standardowe powietrze, pozwala na dłuższe i bezpieczniejsze nurkowania, zmniejszając ryzyko wystąpienia zjawiska dekompresji. W trakcie tego kursu uczestnicy zdobywają wiedzę na temat właściwości, korzyści i zasad bezpiecznego użytkowania nitroxu. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę analizy i przygotowywania mieszanki nitroxowej, planowanie nurkowań oraz bezpieczne zarządzanie swoim nurkowym profilem. Po ukończeniu kursu nurka nitroxowego, uczestnicy otrzymują certyfikat, który uprawnia ich do nurkowania z wykorzystaniem nitroxu, otwierając przed nimi nowe możliwości i przygody podczas ich podwodnych eksploracji.

Kurs nurkowania w suchym skafandrze

Kurs nurkowania w suchym skafandrze to doskonała opcja dla nurków pragnących eksplorować podwodny świat w bardziej komfortowych warunkach. Suchy skafander zapewnia izolację od wody, co umożliwia nurkom zanurzenie się w zimniejszych wodach oraz przedłużenie czasu nurkowania. W trakcie tego kursu uczestnicy zdobywają wiedzę na temat zasad korzystania z suchego skafandra, jego obsługi i konserwacji. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę ubierania i zdejmowania suchego skafandra, kontrolę pływalności oraz reakcję na sytuacje awaryjne. Po ukończeniu kursu nurkowania w suchym skafandrze, uczestnicy otrzymują niezbędne umiejętności i certyfikat, który pozwala im na samodzielne nurkowanie w suchych skafandrach, otwierając przed nimi nowe możliwości odkrywania podwodnego świata w wygodnych i bezpiecznych warunkach.

Kurs Wreck Diver
kurs wrakowo morski

Kurs nurkowania wrakowego to fascynujące doświadczenie dla nurków, którzy pragną odkrywać tajemnicze światy zatopionych okrętów i statków. W trakcie tego kursu uczestnicy zdobywają specjalistyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania wokół wraków oraz eksploracji ich wnętrza. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę technik penetracji wraków, bezpiecznej nawigacji w ich wnętrzu oraz identyfikacji potencjalnych zagrożeń. Uczestnicy uczą się również ochrony i szacunku dla historycznych i kulturowych wartości związanych z zatopionymi okrętami. Po ukończeniu kursu nurkowania wrakowego, nurkowie posiadają niezbędną wiedzę i certyfikat, który umożliwia im eksplorację fascynującego świata podwodnych wraków, otwierając przed nimi możliwość odkrywania bogatej historii i tajemniczych zakątków mórz i oceanów.

Kurs DPV
nurkowanie ze skuterem podwodnym

Kurs nurkowania ze skuterem podwodnym to zaawansowany program szkoleniowy, który umożliwia nurkom poszerzenie swoich umiejętności i doświadczenia w podwodnych eksploracjach. Skutery podwodne pozwalają nurkom na szybkie i efektywne przemieszczanie się pod wodą, otwierając przed nimi możliwość odkrywania większych obszarów i nurkowania w krótszym czasie. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają wiedzę na temat obsługi, konserwacji i bezpiecznego użytkowania skutera podwodnego. Instruktorzy prowadzą praktyczne zajęcia, które obejmują naukę technik nurkowania z wykorzystaniem skutera podwodnego, w tym kontrolę nad urządzeniem, manewrowanie, a także reakcję na sytuacje awaryjne. Po ukończeniu kursu nurkowania ze skuterem podwodnym, nurkowie otrzymują niezbędną wiedzę i certyfikat, który uprawnia ich do samodzielnego nurkowania z wykorzystaniem tego zaawansowanego sprzętu, otwierając przed nimi nowe możliwości eksploracji podwodnego świata w dynamiczny i ekscytujący sposób.

Kurs Nitrox Blender
kurs sporządzania nitroxu

Kurs sporządzania nitroxu to program szkoleniowy, który zapewnia uczestnikom niezbędną wiedzę i umiejętności do bezpiecznego sporządzania gazów wzbogaconych w tlen. Nitrox, będący mieszaniną tlenu i azotu, jest powszechnie używany w nurkowaniu jako sposób na zwiększenie czasu nurkowania i skrucenia procesu dekomprsji. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają głębsze zrozumienie teoretyczne dotyczące właściwości gazów, ich składu i wpływu na organizm ludzki. Praktyczne zajęcia obejmują naukę technik analizy, mieszania i kompresowania gazów, a także zapoznanie z procedurami bezpiecznej pracy zkompresorami. Po ukończeniu kursu sporządzania nitroxu, uczestnicy otrzymują nie tylko certyfikat, który uprawnia ich do sporządzania gazów nitroxowych, ale również większą pewność siebie i umiejętność samodzielnego przygotowywania bezpiecznych mieszanki gazów, co pozwala im na bardziej niezależne i elastyczne nurkowanie.

Specjalizacje nurkowe, to kursy które dostarczą Ci dodatkową wiedzę i umiejętności !